TOPlist

 

Vyhledávání destinací na mapě 

V pokojíčku, kterému se jednou bude říkat dětský, nám na stěně visí mapa, kterou jsem manželovi kdysi dala k narozeninám. Pár měsíců ležela ve skříni a pak jsme si našli čas, napnuli ji a pověsili. Od té doby do ní přidáváme vlaječky, kdykoliv se vrátí z nějaké cesty, ať už pracovní nebo soukromé. Jsou místa, do kterých se jen stěží dá zapíchnout další praporek, tak jsou pokrytá a pak zase jiná, ještě neobjevená, teprve čekají na svůj špendlík.

 

Dlouho jsem přemýšlela jakým způsobem tuto mapu přiblížit Vám všem - příznivcům poznávání světa okolo nás! S realizací mé myšlenky mi pomohl bratr Benjamín, který je víceméně autorem tohoto výtvoru a moc mu za pomoc děkuji!

 

Ale už dost řečí. Pusťte se do prohlížení poutavých fotografií a pročítání dobrodružných zápisků ze všech koutů světa.

 

Pro větší přehlednost je celý svět rozdělen na jednotlivé kontinenty. Na nich najdete červenými body označená navštívená místa. Po najetí ukazatelem myši zjistíte název místa a termín pobytu. Po kliknutí se Vám otevře nová stránka s cestopisem nebo fotogalerií. Příjemnou zábavu!

 

 

 

severní Amerika Evropa Asie

 

 

 

 

 

 

jižní Amerika Afrika Austrálie


Danečku, všechno nejlepší k narozeninám!

Terezka a Ben

 

 

 

PS: A takhle vypadá papírový předchůdce moderní elektronické interaktivní mapy, který nám bude dál viset v pokojíčku. Ne, nevejde v zapomnění, nebojte se, bude dál dostávat své vlaječky :-)

 

 

 

 

Nyní můžete nově pro hledání fotografií a cestopisů ze všech koutů světa použít výběr z mapy. Stačí jednoduše kliknout na místo, které Vás zajímá a přenést se do jiného města, jiného státu, na jiný kontinent ...

 

Daniel Linnert
 

daneczek75@gmail.com

 

 

Počet letů: 393

Počet zemí: 103

 

 

Profile for Daniel_Linnert